O nás  |  Vše o nákupu  |  Kontakty a Prodejny   |  AKCE   
ZPŮSOBY / CENY DODÁNÍ

  • osobní odběry - ZDARMA 
  • balíky na adresu – cena dopravy 90Kč / DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000Kč
  • balíky na poštu – cena dopravy 90Kč / DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000Kč
  • zásilky na Slovensko – cena dopravy 199Kč / DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 2000Kč


OSOBNÍ ODBĚRY v prodejně NAOKO

Zboží, které je nabízeno v e-shopu NAOKO, je součástí stálého sortimentu prodejny NAOKO na adrese Revoluční 24, Praha 1. Prodejna NAOKO je místem osobních odběrů.

Objednávky s osobním odběrem jsou formou nezávazné rezervace zaručující, že vámi vybrané zboží je pro vás na prodejně blokováno po dobu 7 dnů *)

Po obdržení objednávky ověřujeme skladovou dostupnost objednaného zboží a následně odesíláme e-mailem zprávu o připravenosti objednávky k vyzvednutí.

Údaje o skladové dostupnosti jsou do e-shopu nahrávány s přibližně jednodenním zpožděním a nabízené zboží může být vyprodáno. Zjistíme-li při kontrole objednávky, že je některá z položek nedostupná, budeme vás obratem telefonicky kontaktovat. Nepodaří-li se nám s vámi telefonicky spojit do 19:00, zašleme vám zprávu e-mailem.

Nezávaznost rezervace osobních odběrů vám umožňuje při převzetí celou objednávku nebo jednotlivé položky objednávky stornovat nebo nahradit jiným zbožím.

Na prodejně můžete platit kartami VISA /MasterCard.

* POZNÁMKA – počet dnů blokace zboží k osobním odběrům se v předvánočním období zkracuje. Směrodatný je údaj, který obdržíte v e-mailové zprávě o připravenosti objednávky k vyzvednutí.


BALÍK NA ADRESU

Po obdržení objednávky ověřujeme skladovou dostupnost objednaného zboží a zásilku připravujeme k odeslání.  Orientačně platí, že objednávky došle do 11:00 odesíláme tentýž den odpoledne, objednávky došlé po 11:00 odesíláme následující pracovní den.  Doba přípravy pro odeslání se může v případě velkého množství došlých objednávek prodloužit.

Balíky na adresu doručujeme prostřednictvím kurýrní služby DPD následující pracovní den po odeslání objednávky. Informaci o odeslání zásilky obdržíte e-mailem. V registračním formuláři neopomeňte uvést číslo mobilního telefonu, na kterém si s vámi dopravce smluví přesný termín dodání.

CENA DOPRAVY je 90Kč / DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000Kč


BALÍK NA POŠTU

Službou Balík na poštu nabízí Česká pošta doručení zásilky na kteroukoli z 2600 pošt po celé ČR. Balík na poštu tam pro Vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den po podání zásilky. Služba je praktická v situacích, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít. Česká pošta vás přes SMS a e-mail bude informovat o doručování již v den podání balíku.

V košíku si jednoduše vyberete, na kterou poštu chcete objednávku doručit. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Poštu můžete požádat o prodloužení úložní doby.

Bližší informace na webu České pošty v sekci Služby pro příjemce a adresáty nebo na www.balikovarevoluce.cz.

Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice  si můžete v den odeslání změnit poštu, kde si chcete zásilku vyzvednout.

CENA DOPRAVY je 90Kč / DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000Kč


Daňové doklady nejsou přikládány k zásilkám. Jsou odesílány automaticky do 3 pracovních dnů od doručení zboží na e-mail uvedený v registračním formuláři.


PLATBY

  • PŘI PŘEVZETÍ

hotově nebo kartou při nákupu v kamenné prodejně NAOKO

hotovostní úhrada dobírky při převzetí zásilky od doručovatele

  • BEZHOTOVOSTNÍ PLATBA PŘEDEM

platební kartou (VISA/MasterCard)

Platba s využitím bezpečnostního protokol 3-D Secure. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou (obchodník k údajům o kartách nemá přístup, ani je nikde neukládá).

  • bankovním převodem

Jakmile zásilku zabalíme a připravíme k odeslání, zašleme vám mailem potvrzení objednávky s podklady pro provedení bankovního převodu. Objednávka může být odeslána po připsání platby na náš účet. Není-li platba připsána do 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky, objednávku rušíme.


ZÁRUČNÍ LHŮTY A REKLAMACE

NAOKO poskytuje na dodávané výrobky záruční lhůtu 24 měsíců. Záruční listy k dodávanému zboží nejsou vystavovány. NAOKO spravuje databázi evidující informace o všech odeslaných objednávkách. V případě reklamace je dostatečným údajem pro vyhledání údajů o záruce reklamovaného zboží jméno zákazníka.

Místo uplatnění reklamace poškozeného nebo vadného zboží: 

NAOKO, Revoluční 24, 110 00 Praha 1


VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNŮ

NAOKO poskytuje rozšířenou lhůtu pro vrácení zboží do 60 dnů od data nákupu. Tato lhůta platí pro nákupy na internetu i v kamenných prodejnách NAOKO. Zboží musí být vráceno v původním obalu a s původním příslušenstvím. Stav vráceného zboží musí splňovat úroveň "jako nové". Posouzení stavu vráceného zboží je pravomocí pracovníků obchodu NAOKO.

Místo příjmu vráceného zboží / zasílací adresa:

NAOKO, Revoluční 24, 110 00 Praha 1222 312 567  |   www.naoko.cz  |  e-mail: info@naoko.cz
© 2003-2018 Albertina s.r.o.