• 1 z 2
 

Metlička skládací JOSEPH JOSEPH Twist Whisk 20073, barevná

 
plochá i balónová metlička v jednom, transformace snadným otočením konce madla, plochá metlička pro míchání omáček, balónová metlička ke šlehání sněhu, vhodná i k užití na non-stick nepřilnavém povrchu pánve bez rizika poškrábání, silikonové drátky metličky odolávají teplotám až 270°C, kompletně rozložitelná pro snadné čištění, cena RED Dot
Dostupnost Vyprodáno
399 Kč
329,75 Kč bez DPH
Kód produktu 1570447_20073
Značka JOSEPH JOSEPH
Kategorie Metličky
Položka byla vyprodána...
 
Plochá i balónová metlička v jednom - skládací metlička JOSEPH JOSEPH Twist Whisk. Twist Whisk lze užít jako plochou metličku pro míchání omáček. Snadným otočením konce madla se z ploché metličky stane metlička balónová, vhodná ke šlehání sněhu. Vhodná i k užití na non-stick nepřilnavém povrchu pánve bez rizika poškrábání. Silikonové drátky metličky odolávají teplotám až 270°C.
Pro čištění lze metličku zcela rozložit. Do zásuvky se ukládá v plochém tvaru.
Výrobek oceněný cenou Red Dot.

Velikost ploché metličky je 29,5 x 8 x 4 cm, v balónovém tvaru 29,5 x 8 x 7 cm.

BARVA více barev
MATERIÁL plast
EAN 5028420200737
VELKOOBCHOD AKTIVNÍ
CELNÍ NOMENKLATURA 39241000
ŠÍŘKA bez obalu (cm) 8
DÉLKA bez obalu (cm) 29,5
VÝŠKA bez obalu (cm) 4
HMOTNOST bez obalu (kg) 0,09
ŠÍŘKA s obalem (cm) 13
DÉLKA s obalem (cm) 25
VÝŠKA s obalem (cm) 3,5
HMOTNOST s obalem (kg) 0,115
DOPORUČENÁ MOC (Kč) 399

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

JJ_Antony_Richard_New Office_cropped

 

"Inovace je jádrem všeho co tvoříme pod značkou JOSEPH JOSEPH. Naším úkolem je identifikace každodenních problémů a návrhy jejich nových funkčních řešení."

ANTONY & RICHARD JOSEPH

 

Bratři Antony a Richard Josephovi se v roce 2003 rozhodli spojit své síly pod značkou Joseph Joseph s cílem vyrábět funkční a inovativní výrobky do domácnosti. Ikonické kuchyňské nástroje, výrobky pro úklid a organizaci kuchyňského prostoru, sofistikované koše na tříděný odpad a nově i koupelnové doplňky značky Joseph Joseph pravidelně vítězí v prestižních mezinárodních soutěží. V současnosti je značka Joseph Joseph mezinárodní společností se zastoupením ve více než 100 zemích a vlastními kancelářemi v Londýně, New Yorku, Paříži, Düsseldorfu a Tokyu. 

NAOKO je výhradním zastoupením a distributorem značky JOSEPH JOSEPH na českém a slovenském trhu. Hodí se výrobky JOSEPH JOSEPH do sortimentu vašeho obchodu? Nakupujete dárky pro firemní klientelu? Kontaktujte nás na velkoobchod@naoko.cz