Popis
S inovativními dózami na potraviny JOSEPH JOSEPH CupboardStore využijete i poslední volný prostor pod policemi vaší kuchyňské linky. Řada CupboardStore zahrnuje sady 3 dóz o obsahu 900ml a 1,3 litru (zasouvají se do držáků nasazených ze spodu police - stabilizované pevnou 3M lepící páskou) a 5-ti dílnou sadu samostatných dóz (2 x 900ml, 2 x 1,3L, 1 x 2,2L + pod víčkem největší dózy najdete naběrátko). Dózy jsou vzduchotěsné, vhodné pro skladování suchých potravin. Myjte pouze ručně.
Velikosti:
3 x 900 ml / 11 x 33 x 19,5 cm
3 x 1,3 L / 14,5 x 33 x 19,5 cm
2 x 900 ml, 2 x 1,3 L, 1 x 2,2 L & naběrátko / 21 x 31 x 8,5 cm.
Podobné produkty
BARVA | šedá |
MATERIÁL | plast |
EAN | 5028420002034 |
VELKOOBCHOD | AKTIVNÍ |
CELNÍ NOMENKLATURA | 39241000 |
ŠÍŘKA bez obalu (cm) | 33 |
DÉLKA bez obalu (cm) | 19,5 |
VÝŠKA bez obalu (cm) | 14,5 |
HMOTNOST bez obalu (kg) | 0,75 |
ŠÍŘKA s obalem (cm) | 33 |
DÉLKA s obalem (cm) | 19,5 |
VÝŠKA s obalem (cm) | 14,5 |
HMOTNOST s obalem (kg) | 1,11 |
DOPORUČENÁ MOC (Kč) | 1149 |
Dózy pod polici JOSEPH JOSEPH CupboardStore
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
"Inovace je jádrem všeho co tvoříme pod značkou JOSEPH JOSEPH. Naším úkolem je identifikace každodenních problémů a návrhy jejich nových funkčních řešení."
ANTONY & RICHARD JOSEPH
Bratři Antony a Richard Josephovi se v roce 2003 rozhodli spojit své síly pod značkou Joseph Joseph s cílem vyrábět funkční a inovativní výrobky do domácnosti.
V současnosti je značka Joseph Joseph mezinárodní společností se zastoupením ve více než 100 zemích a vlastními kancelářemi v Londýně, New Yorku, Paříži, Düsseldorfu a Tokyu.
Ikonické kuchyňské nástroje, výrobky pro úklid a organizaci kuchyňského prostoru, sofistikované koše na tříděný odpad a nově i koupelnové doplňky značky Joseph Joseph pravidelně vítězí v prestižních mezinárodních soutěží.
NAOKO je výhradním zastoupením a distributorem značky JOSEPH JOSEPH na českém a slovenském trhu. Hodí se výrobky JOSEPH JOSEPH do sortimentu vašeho obchodu? Nakupujete dárky pro firemní klientelu? Kontaktujte nás na velkoobchod@naoko.cz
KATALOG ke stažení JOSEPH JOSEPH 2021
KATALOG JOSEPH JOSEPH Editions Sky