Popis
Kráječ na zeleninu JOSEPH JOSEPH Duo Multi-Grip Mandoline s inovativním držákem krájených potravin. Precizní tvar držáku zajišťuje bezpečné plátkování malých i velkých kousků. Nejmenší klěštičkový držák užijete při plátkování ředkviček nebo česneku. Střední držák je vhodný na plátkování mrkví a okurek. S plochým držákem pak vytváříte dlouhé plátky z cuket a lilků. Výrobek lze mýt v myčce.
Velikost: 23 x 9,6 x 6,1 cm (VxŠxH).
| VELKOOBCHOD | stálý sortiment |
| EAN | 5028420006513 |
| MASTER (KS) | 24 |
| OBJEDNACÍ KÓD | 1571306_20206 |
| KÓD VÝROBCE | 20206 |
| Barva | zelená |
| Materiál | plast |
| - | nerez |
| Výška produktu (cm) | 23 |
| Šířka produktu (cm) | 9,6 |
| Hloubka produktu (cm) | 6,1 |
| Hmotnost produktu (kg) | 0,14 |
| Výška s obalem (cm) | 30 |
| Šířka s obalem (cm) | 12,8 |
| Hloubka s obalem (cm) | 3,5 |
| Hmotnost s obalem (kg) | 0,17 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
www.josephjoseph.cz
![]()
"Inovace je jádrem všeho co tvoříme pod značkou JOSEPH JOSEPH. Naším úkolem je identifikace každodenních problémů a návrhy jejich nových funkčních řešení."
ANTONY & RICHARD JOSEPH
Bratři Antony a Richard Josephovi se v roce 2003 rozhodli spojit své síly pod značkou JOSEPH JOSEPH s cílem vyrábět funkční a inovativní výrobky do domácnosti.
Ikonické kuchyňské nástroje, praktické výrobky pro úklid a organizaci domácnosti, nápaditá řešení pro třídění odpadu, elegantní prádelní koše, koupelnové doplňky a nově i nádobí nejvyšší kvality - vše výrobky navrhované s důrazem na ergonomii, hygienu a dlouhou životnost. Výrobky JOSEPH JOSEPH jsou pravidelně oceňovány v prestižních mezinárodníc soutěžích.
V současnosti je značka Joseph Joseph mezinárodní společností se zastoupením ve více než 120 zemích a vlastními kancelářemi v Londýně, New Yorku, Paříži, Düsseldorfu a Tokyu.
